تحقیق برنامه ای برای ناب سازی شرکت ها

تحقیق برنامه ای برای ناب سازی شرکت ها

تحقیق برنامه ای برای ناب سازی شرکت ها

دانلود تحقیق با موضوع برنامه ای برای ناب سازی شرکت ها ،

در قالب word و در 75 صفحه، قابل ویرایش.بخشی از متن تحقیق:

تفكر ناب مشتمل بر 5 اصل راهنماي عام و نحوه كاربرد آنها است كه هر شركت و سازماني را كه ارائه كننده محصول يا خدمتي است ، به سوي ايجاد سيستمي پايدار و پويا رهنمون مي شود ، سيستمي كه در آن همگان اعم از كاركنان خود سيستم و يا نهادها و افرادي كه به نوعي با آن مرتبط هستند ، يعني تامين كنندگان ، در نهايت به رضايت و خشنودي خواهند رسيد .

اصول راهنماي تفكر ناب چنان عام و فراگيراند كه از يك سو براي سازمانهاي خدماتي ( و حتي اداري ) نيز قابل كاربرداند و از سوي ديگر اين اصول از حيطه ساخت و توليد پا فراتر گذاشته و براي تكوين محصولات جديد ، زنجيره توزيع و خدمات پس از فروش نيز به كار بستني هستند.

تفكر ناب ، رهيافتي جامع و فراگير است چراكه برخلاف رهيافت هاي باز مهندسي ، تنها به حل مسئله و معضل « يك شركت » نمي پردازد ، بلكه مسائل و مشكلات كليه شركت هاي دخيل در آفرينش يك محصول را حل مي كند و براي هميشه به تضاد حاكم بر روابط شركت ها و سازمانهايي كه همه با هم يك محصول مشترك را ارائه ميكنند و به عبارت خود مولفان به « جنگ سرد صنعتي » خاتمه مي دهد . امري كه خود مي تواند به پايان چرخه ركود رونق اقتصادي بيانجامد .....


تحقیق برنامه ای برای ناب سازی شرکت ها

مقاله برنامه ای برای ناب سازی شرکت ها

دانلود برنامه ای برای ناب سازی شرکت ها

پاورپوینت برنامه ای برای ناب سازی شرکت ها

پایان نامه برنامه ای برای ناب سازی شرکت ها

بررسی برنامه ای برای ناب سازی شرکت ها

پروژه

مقاله

پاورپوینت

فایل فلش

کارآموزی

گزارش تخصصی

کارورزی

اقدام پژوهی

درس پژوهی

جزوه

خلاصه

نمونه سوال