پاورپوینت فصل هیجدهم کتاب تئوری حسابداری (جلد دوم) دکتر شباهنگ با موضوع افشای اطلاعات مالی

پاورپوینت فصل هیجدهم کتاب تئوری حسابداری (جلد دوم) دکتر شباهنگ با موضوع افشای اطلاعات مالی

دانلود پاورپوینت فصل هیجدهم کتاب تئوری حسابداری (جلد دوم) دکتر شباهنگ با موضوع افشای اطلاعات مالی، در قالب pptx و در 20 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:
مقدمه
مخاطبین افشا
افشا برای گروه‌ های ذینفع
سطوح افشا
افشای داوطلبانه در مقایسه با افشای اجباری اطلاعات مالی
شکل های افشا
پیش بینی‌ های مالی
رویه‌ های حسابداری
تغییرات حسابداری
افشای اطلاعات بر حسب قسمت‌ های مختلف یک واحد انتفاعی
نیاز به افشای اطلاعات مربوط به قسمت های مختلف
روش های افشا


قسمتی از متن پاورپوینت:
افشای اطلاعات بر حسب قسمت های مختلف یک واحد انتفاعی: رشد واحدهای انتفاعی تامتجانس و توسعه فعالیت های آنان در بازارهای جهانی، موجب تجمعی اطلاعات مالی حاوی عناصر ناهمگن شده است. با توسعه مجتمع‌ های تجاری مشتمل بر فعالیت های متنوع که از طریق ادغام یا تحصیل سهام شرکت های ناهمگون انجام پذیرفته، مسئله تجیمع اطلاعات حادتر نیز شده است. با هر فقره ترکیب واحدهای انتفاعی، ‌بخشی از اطلاعات سودمند در دسترس سرمایه گذاران و جامعه می‌تواند از دست برود. زیرا گزارش های جداگانه ای که قبلاً منتشر می‌ شد. پس از ترکیب معمولاً در یک گزارش خلاصه می‌شود. علاوه بر این، به دلیل تنوع فعالیت ها، ارزیابی مجتمع‌ های تجاری و پیش بینی فعالیت های آتی و موفقیت آنان بر مبنای یک گزارش تجمیع شده مشکل تر خواهد بود.
براساس استانداردهای حسابداری اغلب از کشورها و همچنین طبق استانداردهای بین المللی حسابداری ارائه اطلاعات مربوط به عملیات شرکت در منابع مختلف، عملیات در کشورهای خارجی و فروش‌ های صادراتی و مشتریان عمده و‌ آنان الزامی است ...


توضیحات:
کتاب تئوری حسابداری (جلد دوم) تألیف دکتر رضا شباهنگ از جمله منابع مهم درس تئوری های حسابداری رشته حسابداری در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می باشد. این فایل شامل پاورپوینت فصل هیجدهم این کتاب با موضوع افشای اطلاعات مالی می باشد که در حجم 20 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.
پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.

کتاب تئوری حسابداری 2 دکتر شباهنگ

فصل هیجدهم کتاب تئوری حسابداری 2 دکتر شباهنگ

دانلود کتاب تئوری حسابداری 2 دکتر شباهنگ

نکات کتاب تئوری حسابداری 2 دکتر شباهنگ

خلاصه کتاب تئوری حسابداری 2 دکتر شباهنگ

مقاله

پاورپوینت

فایل فلش

کارآموزی

گزارش تخصصی

کارورزی

اقدام پژوهی

درس پژوهی

جزوه

خلاصه

نمونه سوال