تحقیق درباره كنترل رنگ

تحقیق درباره كنترل رنگ

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 13 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

جهاني شدن اكثر صنايع را تحت تاثير قرار ميدهد و صنعت چاپ مستثني نمي باشد. و شخص همچنين بايد رقابت در حال افزايش از رسانه هاي الكترونيكي را انتظار داشته باشد. براي دوام آوردن در كسب و كار در سالهاي آينده شركتهاي چاپ وادار خواهند بود كه اثر كيفيت بالا را بطور كارا و به موقع توليد نمايند چهره صنعت از كارگاههاي بر پايه صنايع دستي به كارخانجات چاپ تعبير مي كنند. در منظر اين پيشرفت استاندارد سازي و مديريت رنگ اهميت عمده كسب مي نمايد مديريت رنگي كه بعنوان مولفه اي از مديريت كيفيت كه شامل تمام فر آيندهاي كار از طرح تاچاپ مي باشد. عمليات هاي آژانس ها تكثير و پيش چاپ به دستيابي اين بوسيله استانداردICC كه در خلال پويش و نمونه چاپي برداشتن يا بر روي پرده ICC شبيه سازي مي كند كه چگونه رنگها بعد از چاپ به نظر خواهند آمد ياري مي‌شوند. ICC اختصار كنسرسيوم (ائتلاف)رنگ بين المللي است كه به ابتكار FOGAR د ر 1993 تشكيل گرديد. استاندارد و ICC همراه با نرم افزار پشتيبان همه كاربران را قادر مي‌سازد كه ابزارهاي انتخاب خودشان را براي توليد اثر هنري ديجيتالي كيفيت بالا بطور سريع و بطور ارزان براي چاپ بالاترين كيفيت بكار برند.

اما اين پيشرفت در آماده سازي كپي و چاپ مشروط بر استاندارد سازي در تمام مراحل جريان كار مي باشد. تنظيم هاي پرس مناسب به استاندارد سازي مركب زني ، زير لايها و مركب ها . و تنظيم سيستمهاي مورد استفاده در طرح ،تكثير و پيش چاپ براي تطبيق با استاندارد كار توليد . اين از اشتباهها جلوگيري مي كند، كارايي را بالا مي برد و از زمان و پول صرفه جويي مي نمايد. محصولات كنترل رنگ دولند بعنوان اجزاي سيستم مديريت كيفيت جامعي براي تامين كردن استانداردها ماشين (چاپ) از طريق كنترل سريع و بسيار دقيق ، چك ثبت و كمك مي نمايد. آنها كار آمدي و كارايي ماشين هاي چاپ عملكرد بالا را افزايش مي دهند.و درجه اي از دقتي را كه هر گز قبلا دستيافتني نبودند فراهم مي سازند.


تحقیق درباره کنترل رنگ

کنترل رنگ

رنگ

مقاله

پاورپوینت

فایل فلش

کارآموزی

گزارش تخصصی

کارورزی

اقدام پژوهی

درس پژوهی

جزوه

خلاصه

نمونه سوال