تحقیق در مورد راه کار هزینه کاربر

تحقیق در مورد راه کار هزینه کاربر

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : وورد

نوع فایل : .doc ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد صفحه : 12 صفحه

قسمتی از متن .doc :

‏1

‏راه کار هزینه کاربر

‏این روش براساس تلاش برای محاسبه و ارزیابی کل هزینه های مربوط به یک فعالیت بنا نهاده شده است. برای مثال هزینه صحیح بازدید از یک پارک یا دیگر محیطهای تفریحی شامل در آمد از دست رفته مربوط به کار کردن، و هزینه های اضافی برای خرید غذا می باشد. راه کارهای کمتر مستقیم در برآورد هزینه های زیست محیطی نیز وجود دارد. به طور کلی اینها از یک شیوه ارزیابی روابط مربوط به اثرات آلودگی بر روی ساختمانها استفاده می کنند.

‏هدف نهایی، کل هزینه ها

‏کل هزینه یا هزینه تمام شده که مربوط است به تمام هزینه های اجتماعی و مشخص در ارتباط با تولید یک محصول یا یک فعالیت جزء هزینه فعالیت انجام شده به حساب می آیند. این کاملاً از بحثهای قبلی ما که در آنجا تلاشها درجهت تعیین و تخصیص تمام هزینه ها برای کمک به تصمیم گیری داخلی بود، متفاوت است. هزینه یابی کلی این اصل و مفهوم را به طرف مصرف کننده می کشاند. برای مثال ، اگر تمام هزینه های زیست محیطی مربوط به ساختن فنجان در قیمت فنجانهای کاغذی یا پلاستیکی بحساب آیند، ممکن است کسی اینگونه انتظار داشته باشد که خسارتهای کمتر به محیط زیست از هزینه کمتری هم برخوردار هستند. این مصرف کننده می تواند یک انتخاب از لحاظ زیست محیطی براساس قیمت اتخاذ کند یا می تواند راه کارهای جدیدی که خسارتهای بیشتری به محیط زیست می زنند را با قیمت های بالاتر در نظر بگیرد، البته با دانستن اینکه هزینه های اضافی زیست محیطی قبلاً پرداخت شده اند.

‏مهم است که به خاطر داشته باشیم که در حال حاضر جامعه تمام هزینه های فعالیت ها و تولیدات و محصولات را می پردازد- بیشتر هزینه ها به آژانس های دولتی یا به صورت کمتر مستقیم به شکل هزینه های افزایش یافته برای تامین بهداشت پرداخت می شود.

‏3

‏5) مشکلات مربوط به حسابداری و حسابرسی کل هزینه ها

‏به طور آشکارا، حسابداری کل هزینه ها یک امر آسانی نیست. مشکلات زیادی وجود دارد که قبل از انجام اینکار باید از سر راه برداشه شوند. مشکلات تولیدی مربوط به FCA‏ شامل مشکلات مربوط به ارزیابی هزینه های خسارت به محیط زیست می باشد. هیچ راه آسانی برای محاسبه هزینه های زیست محیطی و اجتماعی وجود ندارد، و در موارد خیلی زیادی این موضوع به صورت یک مسئله مربوط به ارزشهای شخصی تبدیل می شود.

‏علاوه بر این، حسابداری دقیق کل هزینه ها احتیاج به درک اثرات زیست محیطی چرخه عمر یک محصول، فرایند، یا فعالیت دارد. ارزیابی چرخه زندگی (LcA)‏ وسیله ای برای تهیه اطلاعات در مورد اثرات چرخه عمر می شود. مشکلات مخصوص مربوط به انجام کارهای حسابداری مالی و ملی شامل موارد زیر می شود:

‏مقایسه اقدامات انجام شده و اقدام در حال انجام. حسابداری های مالی و ملی برای آنالیز و بررسی اقدامات قبلی استفاده می شوند. تغییرات مقررات و قوانین چنین مشکلات مقایسه ای را ایجاد می کنند.

‏مقایسه های بین المللی چگونه انجام می شوند. مقایسه های بین المللی حسابداری ها و حسابهای با مشکل روبرو می شود، اگر کشورهای مختلف روشهای متفاوتی در حسابداری و حسابرسی های هزینه های کل داشته باشند.

‏مشکلات مخصوص مربوط به حسابداری هزینه های کلی و بودجه بندی سرمایه شامل موارد زیر می باشند.

‏انسجام بین شرکت ها. قانونی که مربوط باشد به اینکه یک شرکت چگونه هزینه های داخلی خود را حسابداری کند وجود ندارد.

‏طبق توضیحات قبلی، هدف نهایی عبارتست از داشتن جامعه ای که هزینه های اجتماعی ندارد همه هزینه ها به حساب می آید. این در یک باز جهانی پررقابت آسان نیست.

‏فقدان راه کارهای داخلی. ‏یک انگیزه قوی برای تغییر شیوه های حسابداری و بررسیهای مالی نیاز می باشد. در دنیایی که محدودیت های بودجه ای وجود دارد راه کارهایی برای کاهش هزینه ها در نر گرفه می شود و نه افزایش هزینه ها.

‏3

‏ضمیمه 1: نمونه ای از پروژه های انجام شده و Assiznments‏

‏خیلی از بحث های انجام شده قبلی شامل مثالهای مربوط به مشکلات حسابداری می باشد. نمونه های دیگری از کارها و شیوه ها و پروژه های پیشنهادی شامل موارد زیر می باشد:

‏یک محصولی که نسبتاً ارزان است، مثلاً یک خودکار یا یک ورق کاغذ را در نظر بگیرید. آیا ارزیابی چرخه اولیه عمر توسط لیست کردن فعالیت های گوناگون مشمول ساخت این محصول و برآورده کردن نتایج زیست محیطی این فعالیت ها می شود. پیامدهای زیست محیطی را نام ببرید که احتمال دارد توسط شرکت سازنده ایجاد شود. پیامدهای زیست محیطی را نام ببرید که احتمال دارد خارج از هزینه های تولیدی شرکت قرار گیرد.

‏پیامدهای اجتماعی و زیست محیطی یک دارنده اتومبیل را نام ببرید. اینگونه لیست ها می توانند برای فعالیت ها یا تولیدات از قبیل استفاده از تلویزیون ، تورسیم و غیره بکار روند.

‏پرسش نامه هایی را در ارتباط با یک فعالیت مورد علاقه خودتان تهیه کنید. این پرسش نامه باید حاوی سئوالاتی باشد که ارزشهایی را که پاسخ دهنده به آنها بتواند پاسخ دهد باشد. پاسخ دهنده های خود را به دو گروه تقسیم کنید. از آنها بخواهید که به دقت به سئوالات پاسخ دهند. پاسخ ها و نتایج دو گروه را با هم مقایسه نمایید.

‏به دو گروه سئوالاتی و پرسش نامه هایی را اختصاص دهید. به گروه اول سئوالاتی راجع به پرداخت هزینه های فعالیت های مورد علاقه خود را ارائه دهید و به گروه دوم سئوالاتی راجع به پذیرش یک فعالیت ارائه دهید. جوابهای این دو گروه را با هم مقایسه کنید.


تحقیق در مورد راه کار هزینه کاربر

راه کار هزینه کاربر

دانلود تحقیق در مورد راه کار هزینه کاربر

راه

کار

هزینه

کاربر

مقاله

پاورپوینت

فایل فلش

کارآموزی

گزارش تخصصی

کارورزی

اقدام پژوهی

درس پژوهی

جزوه

خلاصه

نمونه سوال